Inwestujemy
w perspektywiczne projekty

Flash Ventures jest częścią grupy Flash Investment Group. 
Doradzamy spółkom, jak efektywnie pozyskać kapitał i wejść na wyższy poziom prowadzenia biznesu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalnym i multidyscyplinarnym zespołem ekspertów. Prowadzimy aktywną działalność w sektorze inwestycyjnym i doradczym. Wspieramy spółki w ich rozwoju oraz w pozyskiwaniu kapitału, jednocześnie oferując naszym klientom szeroki wachlarz projektów i możliwości inwestycyjnych. Od początku działalności wzięliśmy udział w 44 transakcjach, których wartość przekroczyła 270 mln złotych. Poza działalnością doradczą i finansową, jesteśmy aktywni na rynku deweloperskim oraz angażujemy się w projekty związane z game developmentem i odnawialnymi źródłami energii.

W CO INWESTUJEMY?

Koncentrujemy się na współpracy ze spółkami o wysokim potencjale wzrostu w szybko rozwijających się rynkach. Szukamy projektów, które uwzględniają w strategii wprowadzenie akcji do obrotu na giełdzie papierów wartościowych lub do alternatywnego systemu obrotu.

kontakt

Bądźmy w kontakcie

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszej działalności? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.


Ważne informacje:
· W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
· O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
· *W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Investment Group sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.