Postaw na venture capital
z Flash Ventures

Zastanawiasz się, jak rozwinąć biznes i zwiększyć przychody? A może chcesz zainwestować w sprawdzony projekt? Rozwijamy spółki i pomagamy osiągać strategiczne cele biznesowe. Postaw na współpracę z nami i przekonaj się, jak kapitał z funduszu venture capital zmieni Twoją firmę.

O NAS

Flash Ventures to część grupy Flash Investment Group (FIG). W ostatnich latach zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów inwestycyjnych i doradczych. Z sukcesem pozyskiwaliśmy finansowanie dla firm z różnych branż i wspieraliśmy je w rozwoju. Akcje 12 spółek, z którymi współpracowaliśmy, zostały wprowadzone do obrotu na giełdzie papierów wartościowych i do alternatywnego systemu obrotu.

W ramach venture capital łączymy najlepsze praktyki z wiedzą i doświadczeniem. Prowadzimy innowacyjne projekty i tworzymy nową jakość na rynku venture capital w Polsce. Każdego dnia budujemy długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i zrozumieniu potrzeb właścicieli i inwestorów spółek.

Wierzymy, że venture capital to więcej niż tylko finansowanie projektów na wczesnym etapie rozwoju. Wspieramy firmy w tworzeniu i budowaniu wartości dodanej, która nie tylko zwiększa wycenę i stopę zwrotu dla inwestorów, a również często przekłada się na zmianę otaczającej rzeczywistości.

spółki portfelowe

Glob Games

Zajmuje się produkcją
i wydawaniem gier wideo. Spółka powstała na fundamencie ambitnych przedsięwzięć rozwijanych przez zespół.

WIĘCEJ

Manager Games

Skupia się na produkcji gier o charakterze manager/tycoon. Gry tego typu dają każdemu szansę na wcielenie się w rekina biznesu bez konieczności obcowania z Urzędem Skarbowym i ZUS’em.

WIĘCEJ

Studio Vector

Wspiera właścicieli i zarządców nieruchomości w zwiększaniu efektywności procesów zarządzania. Oferuje bogaty pakiet usług ukierunkowanych na optymalizację kosztów funkcjonowania nieruchomości, doskonalenie procesów oraz optymalne wykorzystanie powierzchni i zasobów.

WIĘCEJ

Cypher Lynx

Spółka powstała z połączenia fantastycznych pomysłów na rozgrywkę, doświadczenia w branży gamingowej i świeżego podejścia do gier.

WIĘCEJ

Golden Eggs Studio

Spółka została założona w 2016 roku, a jej celem jest tworzenie najlepszej jakości gier oraz maksymalizowania zysków z tytułu sprzedaży produkcji.

WIĘCEJ

Titanite Games

Dziś spółka to prawdziwa kuźnia produkująca gry. Historia studia sięga 2012 roku , kiedy team działał jeszcze pod nazwą Tap It Games. Zapał zespołu połączony z bogatym doświadczeniem i znajomością potrzeb graczy zaowocował sukcesami m.in takich gier jak 9 Clues oraz 9 Clues 2.

WIĘCEJ

White Pig Studio

Trzon spółki tworzą osoby posiadające ponad 20 lat doświadczenia w swych dziedzinach.
Dużą wiedzę zdobyliśmy na planach filmowych, przy postprodukcji obrazu oraz realizacji reklam.

WIĘCEJ

Find Funds

Platforma crowdfundingu udziałowego, oferująca każdemu możliwość prostego i szybkiego inwestowania w dynamicznie rozwijające się spółki w sposób dostępny dotąd tylko dla profesjonalnych inwestorów.

WIĘCEJ

Black Rose Projects

Studio powstało w 2018 roku i zajmuje się portowaniem gier komputerowych na platformy Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. Ich zespół tworzą najlepsi deweloperzy w południowej Polsce.

WIĘCEJ

Demolish Games

Główną działalnością studia jest produkcja i wydawnictwo gier komputerowych, głównie z gatunku gier symulacyjnych.

WIĘCEJ

Asekuro

Działalność spółki polega na pośrednictwie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju.

WIĘCEJ

Revenge Studios

Spółka to miejsce gdzie pasja i doświadczenie tworzą niezapomniane produkcje. Team weteranów wzbogacony o uzdolnionych artyystów tworzy zespół, którego celem jest dostarczenie najwyższej jakosci gier.

WIĘCEJ

West Wind Games

Młode studio deweloperskie i wydawcą gier komputerowych, korzystające w wieloletniego doświadczenia oraz zaplecza merytorycznego, jak i kapitałowego swoich głównych akcjonariuszy.

WIĘCEJ

Cave Games

Spółka zajmuje się tworzeniem wciągających i rozrywkowych gier wideo wykonywanych na najwyższym możliwym poziomie.

WIĘCEJ

Raccoons Studio

Spółka zależna od BeardedBrothers.games założona w 2020 roku. W strategii sprzedaży produktów spółki najważniejszym elementem jest produkcja na konsole (Nintendo Switch, Xbox One, Playstation 4 oraz na konsole nowej generacji).

WIĘCEJ

projekty zakończone

Gaming Factory

Pasją studia jest elektroniczna rozrywka, a misją wspieranie utalentowanych zespołów deweloperskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spółka jest w stanie nie tylko wesprzeć finansowo wybrane projekty, ale również przekazać bezcenną wiedzę z zakresu produkcji, wydawania i komercjalizacji gier komputerowych.

WIĘCEJ

Ultimate Games

Spółka jest producentem i wydawcą gier sprzedawanych na całym świecie w modelu dystrybucji cyfrowej, za pośrednictwem dedykowanych platform dystrybucyjnych, w szczególności Steam, App Store, Google Play oraz Nintendo eShop, które są największymi dystrybutorami gier i aplikacji na świecie.

WIĘCEJ

Pyramid Games

Studio założone w 2012 roku, które zajmuje się tworzeniem gier komputerowych. Celem spółki jest zapewnienie najlepszej możliwej jakości w grach.Nasze nadchodzące gry koncentrują się na tematyce odkrywania nieznanego i zdobywania wiedzy.

WIĘCEJ

Art Games Studio

Spółka prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne i konsole Switch. Studio współpracuje obecnie z 15 zespołami deweloperskimi, sukcesywnie zwiększając portfolio własnych, jak i zewnętrznych tytułów.

WIĘCEJ

Duality Games

Studio tworzące gry z siedzibą w Warszawie, składające się z weteranów branży. Założona w 2017 roku.

WIĘCEJ

Atomic Jelly

Spółka zajmuje się tworzeniem ciekawych gier opartych na ambitnych, a czasem szalonych pomysłach.

WIĘCEJ

SONKA

Polski producent i wydawca gier.

WIĘCEJ

Baked Games

Polskie studio gamingowe obecne na rynku od 2015 r. Strategią spółki jest produkcja nisko lub średnio budżetowego projektu rocznie.

WIĘCEJ

Polyslash

Studio z siedzibą w Krakowie. Zespół produkcyjny może pochwalić się szerokim doświadczeniem w branży gier. Misją studia jest tworzenie gier wyróżniających się dopracowaną grafiką i wciągającą fabułą.

WIĘCEJ

Drageus Games

Wydawca i developer niezależnych gier Premium. Spółka specjalizuje się w tworzeniu, portowaniu i wydawaniu gier na konsole, w szczególności Nintendo Switch. Jest globalnym wydawcą, który współpracuje z developerami z różnych części świata – od USA po Uzbekistan.

WIĘCEJ

poznaj opinie osób, które nam zaufały

Eksperci Flash Ventures łączą wieloletnie doświadczenie w branży z innowacyjnym podejściem. Współpraca pozwoliła nam spojrzeć szerzej na strategię spółki i podejmowane działania. Flash Ventures wykazuje się profesjonalnym i indywidualnym podejściem na każdym etapie współpracy.
Tadeusz Brach
Studio Vector
Zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie – trzy cechy, które wyróżniają Flash Ventures na rynku. Dzięki współpracy zrealizowaliśmy założone cele i opracowaliśmy strategię na kolejne lata. Eksperci Flash Ventures wiedzą, jak efektywnie prowadzić biznes.
Dawid Sulkowski
Ultimate VR
Wsparcie Flash Ventures sprawiło, że osiągnęliśmy założone cele i opracowaliśmy długoterminowy plan dalszego rozwoju. Flash Ventures to wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w połączeniu z nowatorskim podejściem.
Łukasz Bajno
Black Rose Project
Flash Ventures to doświadczeni eksperci wykazujący się rzeczową wiedzą, zaangażowaniem i otwartością. Jako spółka zyskaliśmy niezastąpione wsparcie, które pozwoliło nam na zwiększenie wartości spółki i długofalowy rozwój.
Łukasz Breczko
Revenge Studios